Divadlo Bratří Formanů

SWING NA LODI TAJEMSTVí / Tančírna

Radio 1 a Dj Mackie Messer uvádí taneční plavbu :

SWING NA LODI TAJEMSTVÍ

Atmosféra letního večera na rozhoupané palubě lodi bratří Formanů a šarmantní tančírna plující po Vltavě mají neodolatelné kouzlo.

V hlavních rolích noci zazáří hned dva swingové klenoty. Legendární band sólistů nejslavnějšího swingového orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky zbožňovaní MELODY BOYS a zbrusu nová hudební formace z rodinného kroužku krále swingu trio MISS ROSIE A JEJÍ GANG.
V programu celovečerní plavby dále vystoupí špička českých tanečních škol oblíbené studio ZIG ZAG TAP & SWING, velící důstojník plavby DJ MACKIE MESSER, duo špičkových swingových selektorů a vyhlášených tanečníků BASIES GOODMEN SWING DJS nebo všemi párty ostřílený pražský electroswingař DJ JAMES WING. A to zdaleka není všechno.

Prázdninovou novinkou a jedinečnou sportovní událostí je PLAVECKÝ RETRO SOUBOJ ve vlnách Vltavy. Tato netradiční podívaná z paluby lodě má svůj start ještě před samotným zvednutím kotvy. Prosíme Vás nezmeškejte LOĎ TAJEMSTVÍ vyplouvá přesně ve 22:00. Jistotou plavby je vyhlášená palubní cukrárna ALCHYMISTA, dva lodní bary nebo swingující LODNÍ PIANO. Samozřejmostí každé plavby je kalíšek originalního námořníckého růmu WELCOME NAVY RUM pro první pasažery grátis.

POZOR PROGRAM JE PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVANÝ !
MYSLÍME NA KAŽDÝ DETAIL.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

● MELODY BOYS ( all stars live )
Jednička českých swingových tančíren. Originálně swingující hudební formace sólistů nejslavnějšího českého swing orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky vyhlášení MELODY BOYS. Mistři se rádi vrací na místo činu. Sedět nevydrží nikdo přátelé !

● MISS ROSIE A JEJÍ GANG ( premiéra live )
Dřevěný parket a palubu lodě Tajemství rozhoupe zbrusu nová hudební formace, splendidní trio Miss Rosie a její gang. Těšíme se na špičkovou taneční kolekci jazzových a swingových šlágrů z 20. 30. a 40.let minulého století.
Šarmantnější úvod večera ani nelze vymyslet.

● ZIG ZAG TAP & SWING ( taneční show )
V programu taneční noci je rovněž místo pro show a taneční minilekci v režii a provedení české elity swingových tanečních škol, studia Zig – Zag Tap & Swing. Žádné obavy u nás si vesele zaswinguje každý !

● DJ MACKIE MESSER ( www.djmackiemesser.com )
Velící důstojník plavby. Bydlel v irském přístavě Dublin nebo na ostrově Isle of Man. Tohle léto vystoupil v Londýně, Berlíně nebo Salzburku. Učinkoval na pódiích s Parov Stelar, Gotan Project nebo Caravane Palace. Na Nové Scéně Národního divadla pořádá tančírnu Electro Swing River. Víc informací Radio 1 : www.radio1.cz/djs/144-mackie-messer/

● DJ JAMES WING ( www.electroswingriver.cz )
Nejmladší eso pražské electroswingové scény, veselý multižánrový energy drink kořeněný poctivou dávkou swing&bassového temperamentu. Radost a euforie na parketě zaručena !
.
● ALCHYMISTA ( cukrárna na lodi )
Pravidelní hosté tančírny Nové Scéně Národního divadla mají s vyhledávanou cukrárnou Alchymista na palubě divadelní lodi své místo jisté. Minuly rok bodovali na plavbách nadpozemsky skvělými dortíky a extra lineckým s kotvou. Swing & Mňam !

● DRESS CODE ( není podmínkou vstupu )
Letní swingová móda, námořnícké tetování nebo večerní koktejlové šaty určitě vítány ! Těšíme se na Váš vybraný styl a fantazii…

● PUSSER´S NAVY RUM
je silný námořnický rum připravovaný podle receptury z roku 1810. Až do roku 1970 ho fasovalo britské námořnictvo jako denní příděl rumu. První návštěvníci plavby mají od nás kalíšek grátis. Prvotřídní rum a špičkový swing plují spolu.

● NEKUŘÁCKÝ PARKET
Parket bude vyhrazený jako nekuřácký. Moc prosíme kuřáky, aby to respektovali. Příznivcům dýmu, tabáku a cigaretových špiček bude k dispozici horní paluba lodi s druhým lodním barem. Děkujeme za Váš tolerantní a laskavý přístup.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

OTEVŘENÍ POKLADNY – 19:30
HUDEBNÍ START – 19:30
WELCOME RUM – 19:35
RETRO PLAVECKÝ ZÁVOD – 20:30
ZVEDÁME KOTVY – ODPLOUVÁME – 22:00
ZAKOTVENÍ – KONEC PLAVBY – 01:00

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

KAPACITA lodi Tajemství je z důvodů bezpečnosti striktně omezena. Využijte pohodlný předprodej : http://bit.ly/swingova-plavba

DĚKUJEME VÁM. První vlna vstupenek za 330 Kč ,- je v čudu.
Druhá vlna palubních lístků za 380 Kč ,- mizí : http://bit.ly/swingova-plavba

ADRESA : Loď Tajemství kotví a vyplouvá z pražské Náplavky na Výtoni, kousek od železničního mostu ( Rašínovo nábřeží, Praha )

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Organizátoři, partneři a přátelé :
RADIO 1
http://www.radio1.cz/porady/82-swing-imperium/
DJ MACKIE MESSER
www.djmackiemesser.com
ELECTRO SWING RIVER
www.electroswingriver.cz
YAZZ
https://www.facebook.com/yazz.prague