Divadlo Bratří Formanů

!!ZRUŠENO!! WORKSHOP: POHYB A ŽONGLOVÁNÍ / Cirkus, Tvůrčí dílny

!!WORKSHOP JE BOHUŽEL Z DŮVODU NEMOCI LEKTORA ZRUŠEN, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!!

Chcete umět žonglovat a u toho se hýbat? Přijďte na workshop Lukase Blisse!

Jak přidat pohyb do vašeho žonglování? Nebo žonglování do vašeho pohybu?

Lukas Bliss se spolu s vámi zaměří na hledání cest – jak oživit vlastním pohybem manipulaci s předmětem, jak se jím nechat vést, nebo naopak jak s předmětem pracovat jinak, než „konvenčním” žonglováním.

V rámci workshopu klade důraz spíše na hledání a hrání si, tak aby si každý našel svou cestu přímo úměrnou k jeho dovedností úrovni.

Nebojte se, pokud nemáte s žonglováním žádné zkušenosti. Workshop je zaměřený jak pro žongléry, co chtějí do svého arzenálu přidat pár nástrojů jak pracovat s pohybem a jak „nezakořenit” na jevišti na jednom místě, tak pro žonglováním „nepolíbené”, kteří třeba hledají, jak naopak do pohybu začlenit práci s předmětem.

S sebou: lahev pitné vody, pohodlné oblečení na pohyb, míčky nebo jiné žonglérské náčiní (jestli máte, není nutností)

!!Pozor, kapacita workshopu je pouze 10 osob!!
Kurzovné: 550 Kč

Lukas Bliss
Lukas Bliss je performer, tanečník a žonglér. Ve své práci zkoumá, jak se můžeme hýbat a jak u toho můžeme žonglovat. Je spoluzakladatelem souborů jako jsou My kluci, co spolu chodíme a Cink Cink Cirk. V současné době spolupracuje také s POCKETART, Holektiv, Spitfire Company a mnoho dalšími. Baví ho házet a chytat věci, jíst a tancovat, ne nutně v tomhle pořadí.