Divadlo Bratří Formanů

DEN DĚTÍ NA LODI TAJEMSTVÍ / Divadlo, Improvizace, Pro děti, Tvůrčí dílny

Pro naše nejmenší (a nejmilejší) návštěvníky jsme opět připravili Dětský den na lodi Tajemství! Tvořivé odpoledne s výtvarnicí Bárou Hubenou a pohádkové příběhy od Justina Svobody:

Harmonogram:
14:00 – 18:00 Dřevěná dílna Báry Hubené
15:00 – 16:00 Justin Svoboda: Pohádky z celého světa

Dřevěná dílna Báry Hubené
Chcete si vyrobit loutku nebo hračku ze dřeva? Přijďte do Dřevěné dílny, vyvrtejte do dřeva díru, zatlučte hřebíky, přilepte látku a odneste si domů marionetu, kytaru, foťák, ptáčka, rybičku, nebo odplujte na vlastnoručně vyrobené lodičce.
Dílnu vede výtvarnice a scénografka Bára Hubená, věk účastníků tvořivé dílny je neomezen… Příspěvek na materiál: 50 Kč – 200 Kč.

Bára Hubená je loutkářka, hračkářka, scénická výtvarnice. Po studiu na Střední uměleckoprůmyslové škole, obor hračka, a na Divadelní akademii múzického umění, Katedra alternativního a loutkového divadla, byla osm let scénografkou Dejvického divadla. Loutkové výpravy vytvořila také pro Naivní divadlo Liberec, Říši loutek, Buchty a loutky, Hafan studio nebo Bratislavské bábkové divadlo. 20 let vyrábí dekorace a loutky pro divadelní spolek LokVar . Od roku 2006 vede pravidelné kurzy Dřevěné dílny pro děti. S veřejností vyrábí hračky a loutky ze dřeva na festivalu Loutkářská Chrudim, Ejhle loutka, Aréna bratří formanů, Hrnčířské trhy Beroun a Kampa, Folkové prázdniny….

Justin Svoboda: Pohádky z celého světa
Pohádkové příběhy z celého světa vhodné pro červnové sezení na pontonu lodi Tajemství. Jaké a o čem, to bude záležet i na vás. Vaším průvodcem bude vypravěč Justin Svoboda. Vstupné do klobouku.

Justin Svoboda, vypravěč, herec a moderátor, propagátor storytellingu v Čechách, otec dvou dětí, vysoký muž s šednoucími vousy.