Divadlo Bratří Formanů

Dětský KomiksFEST! 2019 / Pro děti

Zveme vás na tradiční Dětský KomiksFEST! na Lodi Tajemství v neděli 2. června na náplavce u železničního mostu od 10 do 15.
vstupné: 80 korun

PROGRAM:
— Divadlo: CUKRÁRNA U ŠILHAVÝHO JIMA – divadelní představení pro děti (BAOBAB)

— Literární dílna: PŘÍBĚHOSTROJ – Vklouzni do kouzelného světa příběhů a pohádek, kde je možné úplně všechno. Dílnu povede autor knihy RENÉ NEKUDA.

— Výtvarné workshopy: RACKOMIX, HLAVA V OBLACÍCH – Mraky neboli oblaka. Žádná pára, jak si někteří myslí, ale voda v kapalném nebo pevném skupenství. Zmrzlá oblaka výš. Mraky z kapek níž. Hlavu vzhůru a pozoruj mraky! Vsadím se, že za chvilku uvidíš po obloze poletovat draky, pobíhat psy a přežvykovat beránky. Čapni rouru a vytvoř si mrakohled. Veselý workshop s Dr. Rackem.
: KOMIKSOVÉ ZPRAVODAJSTVÍ – Vyber si novinový titulek, který mě zaujme. Vyrob si s Johy & Radush sešit a pokračuj s komiksovými bublinami. Čtení novin tě bude bavit!
: CIRKUS! UÁ! HOLAHEJ! KDE JSTE KDO! RAČTE VSTOUPIT! – Uvidíte nevídané! Principála, hadí ženu i artisty, co dokáží tisíc kotrmelců! Přijď si vytvořit s Mařenkou Urbánkovou ten nejdivočejší cirkus všech dob, kde se budou dít ty nejodvážnější kousky!
: ZHOUBA – Houbotisk s Terezou Booth.

+ plackostroj, soutěže o knihy a dobrá nálada za každého počasí 🙂