Divadlo Bratří Formanů

BALKAN FIESTA / Dj set, Koncert

(Pozor, loď je po dobu Primátorek přesunuta za železniční most.)

Letní balkánská fiesta je na palubě divadelní lodi bratří Formanů jako doma. Téměř 100 metrovou loď Tajemství rozhoupe obrovský náklad balkánského temperamentu, romácké živelnosti i divadelní hravosti. Radost na palubě rozdávají ti nejlepší z pražského BALKAN BEATS rybníčku. K tanci, rumu i poslechu to roztočí originální gipsy bašável od parádních TRIO ROMANO, šarmantní taneční diva YAZZ, Radio 1 world music selektor GADJO.CZ nebo štramáci z vyhlášené turbo kapely LOVESONG ORCHESTRA.

Samozřejmostí balkánského večera je krepová růže a štamprle slivovičky pro první hosty grátis. Paluba TAJEMSTVÍ je celá zakrytá, proto žádné obavy, BALKAN FIESTA BUDE ZA KAŽDÉHO POČASÍ. Program fiesty je průběžně aktualizovaný. O milé překvapení nebude nouze. Na této lodi to žije celý večer.

Neváhejte, Tajemství je sice velká loď, ale určitě není nafukovací!

★★★ PROGRAM ★★★

★ TRIO ROMANO (original gipsy bašável live)
★ DJ GADJO.CZ (balkan fiesta / Radio 1)
★ LOVESONG ORCHESTRA (turbo dechovka live)
★ YAZZ (okouzlující belly dance podívaná)
★ DJ TROPICALISTA (balkan karneval)
★ HADASH (saxofon jam live)
★ RAKIJA N ROLL (welcome drink pro první hosty grátis)
★ DIVOKÁ RŮŽE (květinka z lásky jako z poutě nesmí chybět)

BALKAN FIESTA A LOĎ TAJEMSTVÍ SE HOUPOU SPOLU !

★★★ VŠECHNY HUDBY SVĚTA ★★★
Zvukové ochutnávky programu celé fiesty uslyšíte ve vysílání pražského Radia 1 v pravidelné world music session VŠECHNY HUDBY SVĚTA (žánrová poslechovka je vysílaná odjaktěživ každou neděli od 14:00 do 15:00) R1 >>> http://www.radio1.cz/ porady/ 21-vsechny-hudby-sveta/