Divadlo Bratří Formanů

Swing na Lodi Tajemství / Koncert, Tančírna

Poslední plavba letní sezóny 2016

Taneční finále celé sezóny na palubě divadelní lodi bratří Formanů.
Radostně plující tančírna a magická atmosféra podzimu na Vltavě mají neodolatelné kouzlo. V hlavních rolích vystoupí elitní formace sólistů nejslavnějšího swingového orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky oblíbení MELODY BOYS a vyhlášení ELECTRO SWING CREW z německého přístavu Hamburg. V programu taneční noci dále vystoupí kapitán plavby DJ MACKIE MESSER, šarmantní DOMKA HOOPLAY, okouzlující taneční diva YAZZ nebo elegantní swingařka KATEŘINA STEINEROVÁ. Není to zdaleka všechno. Jistotou této plavby je taneční minilekce na úvod večera, vychytaná palubní cukrárna ALCHYMISTA, dva lodní bary a sudy lodního grogu, nejlepší makaronky na řece od vyhlášených CUKROVINKY REPUBLIKA, nekuřácký parket nebo WELCOME NAVY RUM pro první hosty grátis.

POZOR : Celý program je průběžně aktualizovaný.

Úvodní část večera :

POKLADNA JE OTEVŘENA OD – 18:30
WELCOME NAVY RUM – 18:30
HUDEBNÍ START – 19:00
ZVEDÁME KOTVY – ODPLOUVÁME – 20:00 

● KAPACITA lodi Tajemství je z důvodu bezpečnosti striktně omezena. Pokaždé bývá vyprodáno tak neváhejte. První vlna vstupenek za 330 Kč mizí rychle.

PROGRAM 
Celovečerní program plavby je průběžně aktualizovaný. Jeho finální podobu
zveřejněníme tady, na facebooku a na webové stránce lodi ve čtvrtek 1.září !

POZOR – TEPLE SE OBLEČTE ! 
Romantická podzimní plavba na palubě lodi Tajemství není tropická noc uprostřed léta. Loď Tajemství je letní divadelní scéna bez topení. Návštěvníkům lodě budou k dispozici lodní deky, teplé nápoje a řádící parket Tajemství. Minulé jsme zavírali sezónu až v říjnu. Parket byl rozžhavený až se z lodě kouřilo.

ZTRÁTY A NÁLEZY 
Všechny dotazy k zapomenutým osobním věcem a pokladům neváhejte zaslat do zprávy na fb profil kapitána plavby. Pokud jste své poklady určitě zapoměli na palubě lodi, vždycky jsme je šťastne našli.

ADRESA : Loď TAJEMSTVÍ kotví na pražské Náplavce na Výtoni, u železničního mostu. ( Rašínovo nábřeží, Praha )

VSTUPENKY: 330 Kč,-